Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót

United Nude - architektura w służbie mody

Pomysł na markę obuwniczą narodził się ze złamanego serca. Absolwent architektury Rem D Koolhaas świeżo po rozstaniu postanowił emocje i energię przekuć w pomysł na biznes. Tym sposobem w 2003 roku marka United Nude rozpoczęła działalność. W duecie z Remem zaczął współpracować Galahad Clark – Brytyjczyk pochodzący z rodziny, której własnością jest marka obuwicza Clark’s Shoes. Inspiracje obuwnicze i architektoniczne zaowocowały unikatowym designem i wzornictwem. Projekty United Nude właśnie pojawiły się w ofercie Symbiosis. 

Na początku był Möbius

Brand United Nude rozpoczął ekspansję modowego rynku w 2003 roku. Pierwsza linia butów – Möbius – zdobyła popularność i uznanie. Marka została dostrzeżona przez łowców trendów i wielbicieli oryginalnego wzornictwa. Pod przywództwem twórczego Rema United Nude szybko stał się światowym ekspertem w technicznie zaawansowanych, architektonicznych damskich butów. Rozpoczęli od damskich modeli, obecnie oferta jest znacznie szersza: również męskie buty, a także akcesoria (zegarki, torby, kapelusze).

Kamienie milowe United Nude

Kamienie milowe marki? Po pierwsze kolekcja Iris van Herpen x United Nude. Następnie Lady Gaga, która postawiła na model FAME Fragrance. Został on specjalnie zaprojektowany dla ekscentrycznej piosenkarki. Trzeci punkt: kolekcja Zaha Hadid x United Nude. Kolaboracja była megahitem, krótkie, unikatowe kolekcje butów z tej linii wyprzedawały się na pniu. Model Nova zdobył największe uznanie. Zaha Hadid była wybitną, utytułowaną architekt, przedstawicielką dekonstrukcjonizmu. Jej propozycje butów czerpią z architektury dużych miast. Projektu wykonane z winylu, gumy, włókna szklanego i skóry to ulubieńcy gwiazd.

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.

Ok, rozumiem
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]