Kontakt

Masz pytania, na które nie znalazłeś
odpowiedzi TUTAJ?

Chętnie odpowiemy na zapytania dotyczące oferowanego asortymentu, doradzimy w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, jak również sprawdzimy dostępność produktów w sklepach stacjonarnych sieci Symbiosis. Pamiętaj, że Biuro Obsługi Klienta przyjmuje również zamówienia składane drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Adres korespondencyjny

Marketing Investment
Group S.A.

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 10,
31-864 Kraków

NIP 675-11-87-580

KRS 0000521685 Sąd rejonowy dla
Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Kapitał Zakładowy: 3 621 750 PLN
– w pełni opłacony
symbiosis

tel. 12 681 84 91

sklep@symbiosis.com.pl
symbiosis

Opłata za połączenie telefonicznie jest zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego, z którego wykonywane jest połączenie przez Klienta. Dla zachowania najwyższych standardów Obsługi Klienta i ze względów bezpieczeństwa - wszystkie rozmowy telefoniczne są nagrywane.

Formularz kontaktowy

*
*
*
*

* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]