Kontakt

Drogi Kliencie,
poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące twoich zamówień złożonych na Symbiosis.com.pl:

Zwroty/wymiany towaru zakupionego w sklepie online

Wszystkie zwroty i wymiany możesz bez problemu realizować poprzez wysyłkę towaru do magazynu.Sprawdź na stronie zakładkę zwroty, wymiany, reklamacje i postępuj zgodnie z instrukcjami, dotyczącymi zwrotu drogą wysyłkową.


Dodatkowe dni na zwroty/wymiany towaru zakupionego w salonach stacjonarnych lub online

Dla wszystkich zamówień, których 30-dniowy okres zwrotu ulegnie przeterminowaniu w czasie zamknięcia sklepów stacjonarnych - oferujemy dodatkowe 7 dni na zwrot w salonach po ich ponownym otwarciu.


Przypominamy, że masz możliwość zamówienia towaru do paczkomatów In Post

Szybko, łatwo, bezpiecznie. Blisko twojego domu! Przeczytaj więcej o bezpiecznym odbiorze i nadawaniu paczek na stronie InPost Na odbiór przesyłki masz 48 godzin od otrzymania informacji o jej dostarczeniu do paczkomatu. Po tym czasie przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.


Rekomendujemy bezpieczną płatność online za wszystkie zamówienia.

Masz pytania, na które nie znalazłeś
odpowiedzi TUTAJ?

Chętnie odpowiemy na zapytania dotyczące oferowanego asortymentu, doradzimy w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, jak również sprawdzimy dostępność produktów w sklepach stacjonarnych sieci Symbiosis. Pamiętaj, że Biuro Obsługi Klienta przyjmuje również zamówienia składane drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Adres korespondencyjny

Marketing Investment
Group S.A.

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 10,
31-864 Kraków

NIP 675-11-87-580

KRS 0000521685 Sąd rejonowy dla
Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Kapitał Zakładowy: 3 621 750 PLN
– w pełni opłacony
symbiosis

tel. 12 681 84 91

sklep@symbiosis.com.pl

Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00 i w sobotę od 9.00 do 17.00.

symbiosis

Opłata za połączenie telefonicznie jest zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego, z którego wykonywane jest połączenie przez Klienta. Dla zachowania najwyższych standardów Obsługi Klienta i ze względów bezpieczeństwa - wszystkie rozmowy telefoniczne są nagrywane.

Formularz kontaktowy

*
*
*
*
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, wskazanych powyżej, w celu realizacji przesłanego zapytania celem wykorzystania do ewentualnego późniejszego kontaktu.

* Pola wymagane

Administratorem danych osobowych jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871), os. Dywizjonu 303 paw. 1, udostępnione powyżej dane będą przetwarzane w celu realizacji zapytania, kontaktu oraz ewentualnie marketingu bezpośredniego. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda. Każdy ma prawo do wycofania zgody (bez wpływu na legalność dotychczasowego przetwarzania), żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełna treść klauzuli informacyjnej w polityce prywatności >>

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]