Formularz kontaktowy

Obsługa sklepu Symbiosis.com.pl 


W okresie  zamknięcia sklepów stacjonarnych nie ma możliwości odbierania zamówień w salonach  stacjonarnych

Ze wszystkimi, którzy przed zamknięciem sklepów złożyli zamówienie z odbiorem w salonie, skontaktujemy się indywidualnie i wspólnie ustalimy sposób dostarczenia zamówienia.


Zwroty/wymiany towaru zakupionego w sklepie  online

Wszystkie zwroty i wymiany możesz bez problemu realizować poprzez wysyłkę towaru do magazynu. Sprawdź na stronie zakładkę zwroty, wymiany, reklamacje i postępuj zgodnie z instrukcjami, dotyczącymizwrotu drogą wysyłkową.


Realizacja zamówień – możliwe  opóźnienia w dostawie

Dokładamy wszelkich starań, żebyś otrzymał swoje zamówienie na czas. Mogą jednak wystąpić opóźnienia w dostawie, które staramy się zminimalizować. Prosimy o wyrozumiałość – to dla nas też nowa sytuacja. Pamiętaj jednocześnie, że w związku ze zwiększoną ilością paczek po dwóch próbach dostarczenia przesyłki, firmy kurierskie zwracają przesyłkę do nadawcy.


Dodatkowe dni na zwroty/wymiany towaru zakupionego w  salonach stacjonarnych  lub online

Dla wszystkich zamówień i zakupów zrealizowanych w marcu – zwroty/wymiany przyjmujemy do końca kwietnia.


Przypominamy, że masz możliwość zamówienia towaru  do paczkomatów In Post

Szybko, łatwo, bezpiecznie. Blisko twojego domu!
Przeczytaj więcej o bezpiecznym odbiorze i nadawaniu paczek na stronie InPost. Na odbiór przesyłki masz 48 godzin od otrzymania informacji o jej dostarczeniu do paczkomatu. Po tym czasie przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.


Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi tutaj? Chętnie odpowiemy na zapytania dotyczące oferowanego asortymentu, doradzimy w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, jak również sprawdzimy dostępność produktów w sklepach stacjonarnych sieci Symbiosis. Pamiętaj, że Biuro Obsługi Klienta przyjmuje również zamówienia składane drogą telefoniczną. Zapraszamy!


Chętnie odpowiemy na zapytania dotyczące oferowanego asortymentu, doradzimy w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, jak również sprawdzimy dostępność produktów w sklepach stacjonarnych sieci Symbiosis.  Pamiętaj, że Biuro Obsługi Klienta przyjmuje również zamówienia składane drogą telefoniczną.  Zapraszamy!Numer telefonu:  12 681 84 91

Opłata za połączenie telefonicznie jest zgodna z cennikiem operatora  telekomunikacyjnego, z którego wykonywane jest połączenie przez Klienta. Dla zachowania  najwyższych standardów Obsługi Klienta i ze względów bezpieczeństwa - wszystkie rozmowy  telefoniczne są nagrywane. 

Adres e-mail: sklep@symbiosis.com.pl
 lub  formularz  kontaktowy dostępny poniżej 

Dostępny pod adresem https://www.symbiosis.com.pl/ sklep internetowy Symbiosis  prowadzony jest przez Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871), os. Dywizjonu 303 Paw. 1,  wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla  Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS:  0000521685. Kapitał zakładowy spółki: 3.621.529,50 zł, NIP 675-11-87-580.


Dane korespondencyjne:

Marketing Investment Group S.A.

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 10,

31-864 Kraków

NIP 675-11-87-580

KRS 0000521685 Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Kapitał Zakładowy: 3 621 750 PLN - w pełni opłacony
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Marketing Investment Group S.A. z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

powrót

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.

Ok, rozumiem
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]