Ellesse

(19) Wyników

Filtry

Od
Do
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść

Nie wybrano filtrów

Pokaż

z 19 wyników

99,99 zł

53,99 zł

ONE SIZE

99,99 zł

62,99 zł

ONE SIZE

99,99 zł

62,99 zł

ONE SIZE

99,99 zł

62,99 zł

ONE SIZE

79,99 zł

69,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

79,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

99,99 zł

71,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

99,99 zł

71,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

119,99 zł

99,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE
ONE SIZE

119,99 zł

99,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE
ONE SIZE

119,99 zł

99,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE
ONE SIZE

119,99 zł

99,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

119,99 zł

99,99 zł

ONE SIZE
ONE SIZE

149,99 zł

107,99 zł

39,5

Pokaż

z 19 wyników

Marka ellese podbija miejskie stylizacje!

W czasach, gdy na nowo witamy się z zapomnianymi na chwilę markami, pojawia się również ona. Uwielbiana w latach 80., dobrze zapamiętana głównie przez naszych rodziców, a teraz… odświeżona, by na nowo chwytać za serca również przedstawicieli młodszego pokolenia. Jaka? Oczywiście chodzi o brand z charakterystycznym, kolorowym logo o kształcie przypominającym… rogala. Marka ellese znowu szturmem podbija modę miejską. Chcecie poznać się odrobinę bliżej?

Włoski temperament

Zastanawiasz się, skąd pochodzi marka i gdzie się to wszystko zaczęło? Otóż powstała w 1959 roku we włoskim miasteczku Perugia. Jej założycielem był fashionista, Leonardo Servadio. To właśnie od jego inicjałów, wymawianych po włosku (elle i esse) powstała nazwa brandu. Początkowo Leonardo zajmował się produkcją odzieży narciarskiej. Twierdził, że musi pchnąć w nią więcej włoskiego temperamentu. To właśnie ta kolekcja wyróżniała się przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami, które zachwyciły użytkowników na całym świecie. Wtedy również brand zyskał ogromną popularność. Były to lata 70. ubiegłego stulecia. Jednak największe zainteresowanie marką rozpoczęło się 10 lat później. Wszystko za sprawą produktów skierowanych do fanów mody miejskiej. Czyli? Do tych, którzy stawiali na wygodę i luźne podejście do mody, a jednocześnie chcieli się stylowo wyróżnić na tle tych samych stylizacji, które można było spotkać na każdym kroku. To właśnie wtedy marka rozpoczęła swoją misję. Było nią powolne przemycanie sportowych elementów do propozycji, które można było nosić nie tylko w trakcie aktywności, ale także na co dzień. Pomagali w tym między innymi celebryci, znani raperzy czy aktorzy. To wtedy zaczęły królować kolorowe propozycje, masywne buty ellese, czy inne akcesoria z logo brandu. A jeśli już jesteśmy przy logo…

Początki logomanii

Dzisiaj logo zawładnęło nie tylko miejskimi zestawami. Znajdziesz je również na pokazach mody znanych projektantów. Jednak w modzie codziennej widnieje nie tylko na butach, bluzach czy T-shirtach, ale i na plecakach oraz innych akcesoriach. Trend na logomanię coraz częściej odciska piętno na streetwearze. Wszystko za sprawą widocznego powrotu do stylu retro, kolorowych ubrań i tatuśkowych butów, dzisiaj dumnie nazywanych dad shoes. Mało kto wie, że ten trend pojawił się już w latach 80., a rozpoczęła go wyznaczać właśnie marka ellese! To ona była swoistym prekursorem tego, co dzisiaj uważamy za oczywiste. Początkowo twórca brandu postawił pierwszy krok w stronę tworzenia mody miejskiej. Co nim było? Wrzucanie elementów odzieży sportowej do codziennych stylizacji. Jak na tamte lata, takie rozwiązanie było czymś wyjątkowym i niespotykanym. Dzisiaj wręcz przeciwnie. Następnym krokiem, za sprawą którego marka zasłynęła w historii mody było wyraziste umieszczania logo brandu na swoich produktach. Dzięki temu też charakterystyczne kolorowe logo z podpisem brandu jest nam dzisiaj tak dobrze znane i bez problemu kojarzy się ze świetnością przeszłości, która… na nowo tworzy naszą przyszłość poprzez wyznaczanie trendów. To był przełom, który ówcześni fani mody szybko polubili. Jak się okazuje, dzisiejsi również!

Dzisiejsza oferta marki ellese

Szukasz idealnych produktów, które w stylowy sposób łączą sportowy charakter, aktualne trendy i miejską swobodę? Takich, które wyróżniają się za sprawą niebanalnego designu, a ich jakość zachwyca każdego fana dbałości o najdrobniejszych szczegół? Oto one – buty ellese. Są to między innymi stylowe damskie buty ellese, takie jak sneakersy Sparta czy Massello, jak i letnie klapki. Szukasz męskich butów ellese? Takie również znajdziesz w ofercie naszych salonów stacjonarnych i sklepu online. Twórz swoje stylizacje w taki sposób, aby inspirowały innych do zabawy modą. W końcu – jak to mówi motto marki ellese „Kształtuj przyszłość poprzez szanowanie przeszłości”. Dlatego daj się porwać stylowi retro i odważ się być sobą!

Aktualnie przeglądasz: Ellesse.
Dostępne modele: 19

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]