Klub Symbiosis

Chcesz być jeszcze bliżej swoich ulubionych, stylowych marek? Pragniesz śledzić na bieżąco najnowsze trendy na światowych wybiegach? Dzięki nam masz taką możliwość! Dołączając do Klubu Symbiosis, jesteś jeszcze bliżej mody na najwyższym poziomie.


Specjalnie dla naszych Klubowiczów przygotowujemy dokładnie wyselekcjonowane informacje na temat najnowszych trendów oraz kolekcji. Przyłączając się do Klubu Symbiosis możesz również bez problemu śledzić wszystkie akcje promocyjne, które prowadzimy w naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Symbiosis.com.pl.


Aby wyrazić nasze uznanie dla Twojego zainteresowania modą, do karty klubowej dołączamy również stałe 5% rabatu na cały asortyment.


Naszą pasją są piękne i stylowe produkty. Chcemy dzielić się z Wami wszystkim, co najlepsze w modzie. Dlatego specjalnie dla naszych Klubowiczów przygotowujemy liczne atrakcje i niespodzianki, które z pewnością dostarczą Wam wielu estetycznych doznań.


Czekamy na Ciebie!


Szczegóły Programu Klub Symbiosis

KLUB SYMBIOSIS


Witaj w świecie komfortowych zakupów i stylowych, cenionych na całym świecie marek.


 Lubisz miłe niespodzianki? Dołącz do Klubu Symbiosis dokonując dowolnego zakupu, bez minimalnej kwoty. Jak dołączyć? Zrób zakupy na Symbiosis.com.pl lub w salonie Symbiosis i zadeklaruj chęć przystąpienia do Klubu. Co zyskasz? Na wszystkich uczestników Klubu czeka stała zniżka 5% na cały asortyment.

Jak dołączyć do Klubu?

  

Na stronie Symbiosis.com.pl, w drugim kroku koszyka 2 DANE DOSTAWY, przejdź do sekcji Klub Symbiosis i zaznacz:

  • Chcę przystąpić do klubu

Uzupełnij krótki formularz i  przejdź DALEJ

Gotowe!

W salonach Symbiosis chęć przystąpienia do Klubu zgłoś przed opłaceniem zakupów i wystawieniem przez sprzedawcę paragonu.

Korzyści

Podczas bieżących i każdych kolejnych zakupów automatycznie zostanie Ci naliczona stała zniżka 5%. Ponadto będziemy Cię na bieżąco informować o akcjach promocyjnych oraz modnych nowościach. Klub został stworzony dla wielbicieli ponadczasowego stylu i światowych marek. Dołącz do nas!

Aktualny Regulamin Programu Klub Symbiosis obowiązujący od 25.05.2018 r.

Regulamin programu Klub Symbiosis obowiązujący do 24.05.2018 r.

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]