Zmień treść wyszukiwanej frazy.
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne).

Powrót

Asics - japonski tygrys

Marka Asics Corporation działa na rynku od 1949 roku. Przez wielu jest kojarzona głównie z obuwiem biegowym, ale Asics produkuje również modele na co dzień i do uprawiania przeróżnych innych dyscyplin. Marka zaczęła od produkowania butów do koszykówki. Później w portfolio brandu pojawiły się również propozycje do uprawiania piłki nożnej, tenisa, golfa, squasha, krykieta i wielu innych. Jakie modele znajdziesz w Symbiosis? Sprawdź!

W zdrowym i modnym ciele

Asics to akronim łacińskiej sentencji. “Anima Sana In Corpore Sano”, której pierwsze litery układają się w Asics, oznacza „W zdrowy ciele zdrowy duch”. Od lat 60-tych do dziś buty Asics są zdobione krzyżującymi się z boku buta paskami. Mają one imitować ślady po pazurach tygrysa, dlatego też w tamtym czasie wszystkie modele nazywano potocznie Tigers. Dziś na buty Asics mówi się potocznie „żelki”. Ta nazwa wzięła się od nazwy linii produktowej Gel. W Symbiosis znajdziesz warianty Gel-Kayano oraz Gel-Lyte.

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.

Ok, rozumiem
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]