Melissa

(0) Wyników

Zmień treść wyszukiwanej frazy. Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Dziecięce Melissa

Są kolorowe, niezwykle designerskie, a dodatkowo przepięknie pachną. Jednak największą zaletą dziecięcych butów marki Melissa jest ich ponadprzeciętna wygoda! Zadbaj o stopy twojej pociechy, wybierając model z bogatej oferty firmy Melissa.

W trosce o zdrowie stóp

Wybór butów dla najmłodszych to często ogromne wyzwanie dla rodzica. Z marką Melissa nie musisz decydować pomiędzy bajecznie kolorowym designem, który przypadnie do gustu twojemu dziecku a jego komfortem i bezpieczeństwem! W ofercie sklepów Symbiosis znajdziesz dziecięce Melissy (np. Melissa Ultragirl), które zagwarantują najmniejszym stopom komfort chodzenia oraz bezpieczeństwo, na którym ci zależy. Obawiasz się butów z gumy? Nie ma takiej potrzeby! Priorytetem tej znanej na całym świecie marki jest dbałość o zdrowie stóp, dlatego jej propozycją jest obuwie wykonane ze specjalnego tworzywa Melflex. To nie jest zwykła guma, to wysokogatunkowy materiał, który dopasowuje się do kształtu stopy oraz jej nacisku, zapewniając dziecku wygodę na najwyższym poziomie! Melflex jest nie tylko bardzo elastyczny, ale również wytrzymały, dlatego buty z pewnością posłużą wam przez długi czas!

Kolorowe i pachnące

Nie bez znaczenie w przypadku dziecięcych butów Melissa jest ich wyjątkowy wygląd. Twoja pociecha niewątpliwie doceni fakt, że znajdzie tu obuwie we wszystkich wymarzonych kolorach tęczy. Na tym jednak nie kończy się fantazja projektantów! Ciekawe detale dodają modelom wyjątkowego, oryginalnego wyglądu, dzięki czemu każdy najmłodszy będzie mógł wyróżnić się stylem. Na wiosnę wybierzecie tu perfekcyjne baleriny Melissa z kokardą, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i przy bardziej oficjalnych okazjach. Latem zaszalejecie z sandałkami ozdobionymi motylkami, kwiatkami oraz przepięknym zapachem gumy balonowej!

Dziecięce Melissy to buty tworzone z pasją i dbałością o zdrowie stóp. Stawiając na nie, masz pewność, że twoje dziecko jest bezpieczne i cieszy się ze swojego wyglądu!

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]