Baldowski by Zien

BALDOWSKI BY ZIEŃ W BUTIKU SYMBIOSIS

POKAZ KOLEKCJI ORAZ WARSZTATY PROJKETOWANIA OBUWIA POD OKIEM MACIEJA ZIENIA Z UDZIAŁEM POLSKICH BLOGEREK 

KOLEKCJA BALDOWSKI BY ZIEŃ, TO EFEKT WSPÓŁPRACY MACIEJA ZIENIA ORAZ POLSKIEJ MARKI OBUWNICZEJ BALDOWSKI. ZJAWISKOWE SZPILKI, CZÓŁENKA I BOTKI SĄ DOSTĘPNE W MODNYM BUTIKU OBUWNICZYM SYMBIOSIS W ŁÓDZKIEJ MANUFAKTURZE. TO WŁAŚNIE TAM 24 WRZEŚNIA MACIEJ ZIEŃ BĘDZIE OPOWIADAĆ O SWOICH TOPOWYCH MODELACH A PODCZAS WARSZTATÓW PROJEKTOWANIA OBUWIA – PODZIELI SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I KUNSZTEM DESIGNERA M.IN. Z CAJMEL I OLIVIĄ KIJO - BLOGERKAMI MODOWYMI.


24 WRZEŚNIA OD GODZINY 14.00 MACIEJ ZIEŃ BĘDZIE GOŚCIEM SALONU SYMBIOSIS W MANUFAKTURZE W ŁODZI. PROJEKTANT OPOWIE GOŚCIOM I KLIENTOM BUTIKU O KULISACH PRACY DLA MARKI BALDOWSKI. POD JEGO CZUJNYM OKIEM ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY PROJEKTOWANIA OBUWIA, W KTÓRYCH WEZMĄ UDZIAŁ ZNANE, MODOWE BLOGERKI.

CO WIEMY JUŻ TERAZ O KOLEKCJI BALDOWSKI BY ZIEŃ?

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]