Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY ZYSKAĆ:

symbiosis newsletter

15% ZNIŻKI
NA NOWĄ KOLEKCJĘ
W SYMBIOSIS

symbiosis newsletter

ZAPOWIEDZI NAJNOWSZYCH
KOLEKCJI I TOPOWYCH MODELI
ZNANYCH MAREK

symbiosis newsletter

INFORMACJE O NAJNOWSZYCH
AKCJACH PROMOCYJNYCH ORAZ SEZONOWYCH OBNIŻKACH

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA? TO PROSTE!

symbiosis newsletter

Uzupełnij powyższy formularz, a następnie wejdź na swoją skrzynkę mailową. Wyślemy do Ciebie wiadomość zawierającą link aktywacyjny.

symbiosis newsletter

Kliknij w link aktywacyjny i potwierdź subskrypcję newslettera.

symbiosis newsletter

Jednorazowy kod rabatowy uprawniający do skorzystania ze zniżki 15% na nową kolekcję znajdziesz w kolejnej wiadomości e-mail.

symbiosis newsletter

Twój indywidualny kod będzie ważny przez 48 godzin od momentu jego otrzymania. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

Potwierdzając zapis do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. *Szczegóły w regulaminie.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Na mój adres e-mail nie dotarła wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Co mogę zrobić?

Staramy się, żeby proces zapisu przebiegał jak najszybciej, jednak generowanie wiadomości może zająć nam nawet kilkanaście minut. Gdy wypełnisz formularz zgłoszeniowy, odczekaj chwilkę, a następnie sprawdź ponownie swoją skrzynkę e-mail. Warto zajrzeć także do zakładek: Oferty lub SPAM. Jeżeli mimo to nie otrzymasz od nas wspomnianej wiadomości, wypełnij formularz ponownie lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak długo będzie aktywny mój kod rabatowy?

Kod rabatowy upoważniający do skorzystania z jednorazowej zniżki 15% na nową kolekcję będzie ważny przez 48 godzin od momentu jego otrzymania.

Czy mogę połączyć zniżkę 15% na nową kolekcję z innymi promocjami dostępnymi w Symbiosis?

Niestety nie. Indywidualny kod rabatowy, którzy otrzymasz w związku z zapisem do newslettera nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi. Jeżeli chcesz skorzystać z innych ofert specjalnych, złóż osobne zamówienia.

Dlaczego cena produktu wzrosła mimo wprowadzenia kodu rabatowego?

Jeśli po skorzystaniu z kodu cena produktu wzrasta, oznacza to, że wybrany przez Ciebie produkt podlega już innej promocji ze zniżką większą, niż ta, którą otrzymasz w związku z zapisem do newslettera. Chcesz wrócić do korzystniejszej oferty? Możesz to zrobić na dwa sposoby. Wystarczy, że wyczyścisz cache przeglądarki lub złożysz zamówienie w trybie incognito.

Jak zrezygnować z newslettera?

Zapowiedzi najnowszych kolekcji, najświeższe inspiracje od znanych brandów – staramy się, by nasz newsletter odpowiadał Twoim potrzebom. Chcesz zrezygnować? Kliknij w link dezaktywujący. Znajdziesz go w stopce każdej z wysłanych przez nas wiadomości. W ten prosty sposób nastąpi automatyczna rezygnacja z subskrypcji.

powrót

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.

Ok, rozumiem.