Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, ABY ZYSKAĆ:

symbiosis newsletter

15% ZNIŻKI
NA ZAKUPY
W SYMBIOSIS

symbiosis newsletter

ZAPOWIEDZI NAJNOWSZYCH
KOLEKCJI
I TOPOWYCH MODELI
ZNANYCH MAREK

symbiosis newsletter

INFORMACJE O NAJNOWSZYCH
AKCJACH PROMOCYJNYCH ORAZ SEZONOWYCH OBNIŻKACH

JAK ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA? TO PROSTE!

symbiosis newsletter

Uzupełnij formularz znajdujący się na stronie i zapisz wprowadzone dane. Następnie wejdź na swoją skrzynkę mailową, gdzie wyślemy wiadomość zawierającą link aktywacyjny. Robimy to, by mieć pewność, że to właśnie Ty chcesz się zapisać do newslettera.

symbiosis newsletter

Kliknij w link i potwierdź swój zapis.

symbiosis newsletter

Kod rabatowy uprawniający do skorzystania ze zniżki 15% znajdziesz na specjalnej podstronie, na którą zostaniesz przekierowany po kliknięciu w link potwierdzający subskrypcję. Ten sam kod rabatowy prześlemy Ci również w ciągu godziny w wiadomości e-mail.

symbiosis newsletter

Skorzystaj ze swojego kodu w ciągu 48 godzin od momentu jego otrzymania i ciesz się zniżką. Kod jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami oraz z Klubem Symbiosis.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Poprzez podanie informacji o płci i kodzie pocztowym wyrażasz również zgodę na przetwarzanie tych danych w celu profilowania informacji handlowej (dostosowania jej treści do Twoich potrzeb i zainteresowań). *Szczegóły w regulaminie.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Na mój adres e-mail nie dotarła wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Co mogę zrobić?

Staramy się, żeby proces zapisu przebiegał jak najszybciej, jednak generowanie wiadomości może zająć nam nawet kilkanaście minut. Gdy wypełnisz formularz zgłoszeniowy, odczekaj chwilkę, a następnie sprawdź ponownie swoją skrzynkę e-mail. Warto zajrzeć także do zakładek: Oferty lub SPAM. Jeżeli mimo to nie otrzymasz od nas wspomnianej wiadomości, wypełnij formularz ponownie lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak długo będzie aktywny mój kod rabatowy?

Kod rabatowy upoważniający do skorzystania z jednorazowej zniżki 15% na wszystko będzie ważny przez 48 godzin od momentu jego otrzymania.

Czy mogę połączyć zniżkę 15% na wszystko z innymi promocjami dostępnymi w Symbiosis?

Niestety nie. Indywidualny kod rabatowy, którzy otrzymasz w związku z zapisem do newslettera nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi oraz z Klubem Symbiosis. Jeżeli chcesz skorzystać z innych ofert specjalnych, złóż osobne zamówienia.

Dlaczego cena produktu wzrosła mimo wprowadzenia kodu rabatowego?

Jeśli po skorzystaniu z kodu cena produktu wzrasta, oznacza to, że wybrany przez Ciebie produkt podlega już innej promocji ze zniżką większą, niż ta, którą otrzymasz w związku z zapisem do newslettera. Chcesz wrócić do korzystniejszej oferty? Możesz to zrobić na dwa sposoby. Wystarczy, że wyczyścisz cache przeglądarki lub złożysz zamówienie w trybie incognito.

Jak zrezygnować z newslettera?

Zapowiedzi najnowszych kolekcji, najświeższe inspiracje od znanych brandów – staramy się, by nasz newsletter odpowiadał Twoim potrzebom. Chcesz zrezygnować? Kliknij w link dezaktywujący. Znajdziesz go w stopce każdej z wysłanych przez nas wiadomości. W ten prosty sposób nastąpi automatyczna rezygnacja z subskrypcji.

powrót

Informacja o plikach cookie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.

Ok, rozumiem