Confront

(0) Wyników

Zmień treść wyszukiwanej frazy. Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Confront - klasyka zawsze w cenie

Jak zdefiniować styl proponowany przez markę Confront? Przewijające i powtarzające się w każdy sezonie cechy to wygoda, praktyczność i wzornictwo zgodne z bieżącymi trendami. Postaw znak równości pomiędzy słowami Confront i styl. Markę definiują luźne nawiązania do stylistyki rodem z amerykańskiego kampusu. Na swój własny sposób projektanci redefiniują klasykę, stylowy college ze Stanów, najświeższe trendy oraz stroje do uprawiania elitarnych sportów: tenisa, polo i golfu. Z takiego połączenia powstaje wybuchowa, ale stylowa i modna mieszanka.

Confront dla panów

Męskie półbuty marki Confront odnajdą się w szafie każdego mężczyzny. W teorii brand kieruje swoją ofertę do osób z przedziału wiekowego 18-25. Najświeższe kolekcje są na tyle uniwersalne, że przypadną do gustu również osobom spoza tych ram. Moda jest poza wiekiem – odchodzi się od nadawania rzeczom metryki i przypisywanie konkretnym rocznikom. Sportowe i stylish casualowe modele butów to opcja zarówno dla nastolatka jak i mężczyzny po 40stce.

Buty łódkowe Confront dla pań

Skórzane modele marki Confront to półbuty idealne. Są wykonane ze skóry naturalnej. Mają zgrabny kształt i wyjątkowe, dziewczęce kolory. Łódkowy krój nada klasy i szyku Twoim stylizacjom, ale zachowasz przy tym odrobinę nonszalancji i wakacyjnego luzu. Chcesz wyglądać jak dziewczyna marynarza? Albo pasażerka jachtu? Postaw na mokasyny Confront i ciesz się oryginalnym wyglądem i niespotykaną dotąd wygodą.

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]