Koszty i czas realizacji

Koszty i czas realizacji

KOSZTY  DOSTAWY


  • Dla wszystkich Klubowiczów Symbiosis wysyłka kurierska, dostawa do paczkomatu inPost oraz odbiór w salonie są zawsze gratis! Dla pozostałych Klientów naszego sklepu darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 150 zł.

  • Wymiana i zwrot towaru również są bezpłatne dla wszystkich naszych Klubowiczów. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych zarówno z odbiorem towaru, jak i ponowną dostawą. Pamiętaj, że możesz dołączyć do naszego Klubu niezależnie od wartości Twojego zamówienia. Szczegóły znajdziesz tutaj.

CZAS REALIZACJI 


  • Zwykle czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych. W niektórych przypadkach okres ten może nieznacznie się wydłużyć (do 6 dni roboczych).

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]