Portfele damskie

(6) Wyników

Filtry

Od
Do
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść
Wyczyść filtry

Nie wybrano filtrów

(6) Wyników

Portfele damskie

Istnieją takie dodatki i ulubione akcesoria, z którymi kobiety nigdy się nie rozstają. Wbrew pozorom nie zawsze są to szminki czy błyszczyki, a praktyczne portfele damskie. Są niezwykle przydatne w wielu codziennych sytuacjach i mogą być szykownym dodatkiem do wielu zestawień. Mały portfel damski mimo niewielkich rozmiarów, pomieści najcenniejsze rzeczy i może zdradzić kilka szczegółów dotyczących charakteru samej właścicielki.

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby

Portfele damskie skórzane to sprawdzony sposób na wyjątkowy prezent dla ukochanej mamy, siostry i przyjaciółki. Solidnie wykonane, dostępne w najrozmaitszych wariantach kolorystycznych, z różnymi, przyciągającymi wzrok detalami będą służyć przez wiele lat, budząc miłe wspomnienia. Portfele damskie to nie są zwykłe dodatki – oprócz swojej praktycznej funkcji jaką mają spełniać, powinny pasować do swojej właścicielki, jej stylu życia i zwyczajnie cieszyć oko za każdym razem, gry wyjmie się je z torebki. Tuż obok stylowej torby to jeden z tych akcesoriów, które kobiety dobierają do swoich potrzeb, indywidualnego stylu jak i po to, aby mieć wyjątkowy drobiazg, podkreślający ich charakter i podejście do mody.

Portfel damski nie tylko do przechowywania pieniędzy

Mały portfel damski potrafi znacząco ułatwić organizację damskiej torebki. Pomieści nie tylko pieniądze, ale również karty płatnicze i dokumenty, które wolimy mieć w jednym miejscu. Duży portfel damski to z kolei ciekawa alternatywa dla torebki – pomieści wszystko czego potrzebujemy w danym momencie (łącznie z telefonem), nie zajmuje dużo miejsca i spokojnie zmieści się w dłoni. Świetnie sprawdzi się podczas wieczornych wyjść i będzie dobrą opcją zamiast kopertówki. Portfele damskie dawno zmieniły swój charakter i obecnie nie są jedynie przedmiotami przeznaczonymi do przechowywania pieniędzy. To wyjątkowy dodatek wielu miejskich zestawień, który sprawdza się podczas luźniejszych wypadów na miasto i imprez w gronie znajomych jak i podczas branżowych uroczystości i ważnych, rodzinnych wydarzeń. Największe modowe brandy prezentują w swoich kolekcjach wyjątkowe modele damskich portfeli, obok których nie da się przejść obojętnie. Portfel to niezbędne akcesorium w wyposażeniu każdej kobiety, ceniącej wygodę i praktyczne rozwiązania na co dzień, jak i świetny dodatek wielu miejskich zestawień.

Aktualnie przeglądasz: Portfele damskie. Dostępne modele: 6

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]