Ecco Biom Lite

Skandynawska marka Ecco to jedna z najprężniej rozwijających się firm obuwniczych. Jej innowacyjne modele butów są kwintesencją wygody oraz wsparcia dla naturalnych ruchów naszych stóp. Od ponad pięćdziesięciu lat pracuje się tu nad technologiami, które sprawiają, że obuwie Ecco wybierają miliony ludzi na całym świecie. Jedną z nich jest Biom Natural Motion. Wykorzystuje się ją w unikalnych butach Ecco Biom Lite. Na czym polega ich fenomen?

Ecco Biom Natural Motion


Projektanci marki Ecco wychodzą z założenia, że najlepsze buty to te, które nie tylko nie blokują naturalnych ruchów stopy, ale wręcz je wspierają. Dlatego w modelach Ecco Biom Lite stosuje się innowacyjne rozwiązanie, jakim jest technologia Biom Natural Motion. Jak można się domyślić, specjalna konstrukcja podeszwy zapewnia naszym stopom nieprawdopodobny komfort, o którym wcześniej mogliśmy tylko pomarzyć. Świetna amortyzacja, redukowanie wstrząsów oraz ochrona wrażliwych na kontuzję stawów i więzadeł – to wszystko zawiera się w Ecco Biom Natural Motion. Jak to jest zrobione?

Druga skóra twoich stópZanim buty te weszły do sprzedaży, poddawano je licznym testom, które miały ocenić, w jakim stopniu spełniają swoją funkcję. Biorący udział w testach mieli za zadanie wypróbować obuwie z technologią Biom Natural Motion i porównać je do chodzenia boso oraz do tradycyjnych butów do biegania. Okazało się, że Ecco Biom Lite w stu procentach odzwierciedlały naturalne ruchy stóp, ponieważ ich podeszwa została stworzona na podstawie skanów stóp 2500 sportowców. Dzięki anatomicznej precyzji buty te dopasowują się do twoich stóp niczym druga skóra, zapewniając im potrzebną amortyzację i przyczepność.

W czym tkwi fenomen Ecco Biom Lite?Technologię Biom Natural Motion marka wykorzystuje w wielu modelach swoich butów, między innymi do biegania czy hikingu. Biom Lite to idealne buty na co dzień, które łączą w sobie wyjątkowy komfort zbliżony do chodzenia na boso z unikalnym designem, który pasuje do wszystkiego. Inwestując w Ecco Biom Lite nie musisz martwić się nie tylko o wygodę chodzenia, ale także trwałość butów czy ich wodoszczelność. Dzięki zastosowaniu technologii DIP mamy do czynienia z obuwiem, które łączy się bez użycia kleju, a co za tym idzie zwiększa się jego wytrzymałość. Te buty to wyjątkowy design w wysokojakościowym wydaniu!
Zobacz również całą kolekcję marki Ecco oraz inną kolekcję: Ecco Cool.

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]