Bezpieczne zakupy

Twoje dane są bezpieczne:

  • podczas logowania na swoim koncie lub rejestracji jako nowy Klient
  • w trakcie składania zamówienia i podawania swoich danych osobowych
  • w momencie wybierania opcji płatności on-line (przedpłaty) za produkty i dokonywania przelewu lub płatności kartą kredytową.

W opisanych sytuacjach Twoja przeglądarka łączy się z naszym sklepem przez bezpieczne, szyfrowane 128 bitowym kluczem połączenie SSL certyfikowane przez organizację Certum Domain.


Jak sprawdzić, czy połączenie jest szyfrowane?


W sytuacjach opisanych wyżej (logowanie, składanie zamówienia, płatność i in.) adres naszego sklepu internetowego w pasku adresu przeglądarki będzie poprzedzony napisem: https- literka "s" oznacza bezpieczne połączenie (od ang. secure - chronić) i dodatkowo pojawi się ikonka kłódki.

W sklepie symbiosis.com.pl dbamy o prywatność danych naszych klientów. Dlatego opracowaliśmy ścisłe wytyczne dot. przetwarzania danych osobowych i zawarliśmy je w naszej Polityce prywatności.

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]