Vagabond Kasai

Vagabond - nie tylko szpilki

Stylowe sneakery, które zachwycają wykonaniem w wersji premium? Zdecydowanie Vagabond Kasai! Ta szwedzka marka zdecydowanie zasługuje na nagrodę w kategorii Obuwie wysokiej jakości. Projektanci od lat skupiają swoją uwagę na wspieraniu swoich klientów w codziennych wędrówkach, stąd unikalna nazwa – Vagabond, czyli wędrowiec. Każdy, kto marzy o wygodnych butach, w których mógłby przemierzać pieszo kolejne kilometry, powinien rozważyć zakup sneakerów Vagabond Kasai, które wyróżniają się wśród innych butów sportowych zarówno designem, jak i dbałością o wysoką jakość wykonania.

Japoński minimalizm w szwedzkim wydaniuVagabond Kasai to buty w stu procentach uniwersalne. Mogą z powodzeniem stworzyć bazę dla stylizacji różnego typu ze względu na swój minimalistyczny, a jednocześnie bardzo efektowny design. Inspiracją tego projektu były buty retro runningowe o charakterystycznej formie. Dzięki dodaniu odrobiny modernistycznych akcentów powstało coś naprawdę wyjątkowego. Możemy dziś wybrać pomiędzy Vagabond Kasai sznurowanymi w tradycyjny sposób a tymi, wkładanymi, czyli tzw. Slip-on. Obydwa modele znakomicie wpisują się w ponadczasowe zamiłowanie do minimalistycznego designu obuwia sportowego.

Vagabond Kasai – najwyższa jakość wykonaniaModel Vagabond Kasai to również gwarancja nieprawdopodobnego komfortu chodzenia, który zapewnia nie tylko krój buta, ale również wysokogatunkowe materiały, których używa się do jego uszycia. Wnętrze wyściela miękka, skórzana wkładka, która zapobiega otarciom czy odciskom. Jest to najlepsze z możliwych rozwiązań w butach sportowych, które sprawia, że stopy mogą oddychać. Dzięki unikalnej konstrukcji podeszwy z wysokogatunkowego tworzywa buty te są niezwykle lekkie i przyjemne w noszeniu. To najwyższy komfort codziennego chodzenia!

Zobacz również całą kolekcję marki Vagabond oraz inne modele: Vagabond Grace i Vagabond Amina.
[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]