Otul się modą z EMU Australia. Postaw na ciepłe buty, w których będzie Ci przyjemnie i komfortowo. Spacer, wyjście na zakupy, a może weekend za miastem? Zimowa aura bywa wymagająca. Kultowe modele Stinger lub sztyblety z modnymi detalami - zakładasz na stopę w 3 sekundy i jesteś gotowa!

Buty Emu Australia są wykonane z pozyskanej w odpowiedzialny sposób wełny merynosów. Ta ma niezwykłe właściwości termoregulacyjne. Latem odprowadza wilgość - zimą chroni przed chłodem. To dlatego możesz je nościć przez cały rok!

Największą zaletą wszystkich butów od Emu Australia jest to, że są superwygodne. A Ty czujesz się otulona! Moda jeszcze nigdy nie była tak przyjemna - nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując Ci świetny wygląd!

[script]$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1744_0').removeAttr('required');}});});[/script]